Czarna koszula sztruksowa dla ojca

Tańcz i ruszaj się w rytmie wiedzy

Czarna koszula sztruksowa dla ojca

Mój ojciec mieszkał na wsi całe życie i nigdy nie chciał przenieść się do miasta. Nawet, kiedy odeszła mama, to nie dał się namówić. Ojciec miał własny styl, który bardzo szanowałam i nawet mi się on podobał. Mimo dojrzałego wieku był to człowiek bardzo rozrywkowy i nowoczesny. 

Kupienie ojcu sztruksowej koszuli na imieniny

koszule sztruksoweCo roku przyjeżdżałam do ojca na imieniny mimo, iż ich nie wyprawiał. Ja nie potrzebowałam specjalnego zaproszenia, bo przecież byłam jego córką. Ostatnio zauważyłam, że ojciec lubił nosić koszule sztruksowe i w zasadzie tylko w nich chodził. Miał jedną ulubioną, w kolorze czarnym, która była już dość znoszona, dlatego wpadłam na pomysł, że kupię mu nową. Wiedziałam jaki rozmiar nosił mój ojciec i mogłam swobodnie wybrać się na zakupy. Znałam świetny sklep w centrum miasta, który oferował modne koszule sztruksowe i byłam przekonana, że znajdę w nim coś odpowiedniego dla mojego ojca. Nie pomyliłam się, ponieważ był tam spory wybór i znalazłam klasyczną koszulę z dość grubego sztruksu. Akurat była późna jesień i wiedziałam, że z takiego prezentu ojciec będzie zdecydowanie zadowolony. Koszulę ekspedientka zapakowała mi w eleganckie opakowanie i mogłam od razu jechać do ojca. Oczywiście był przygotowany na moją wizytę, bo przecież odwiedzałam go każdego roku. Kiedy rozpakował prezent i zobaczył nową koszulę sztruksową, to od razu ja założył. Pasowała na niego jak ulał i był bardzo szczęśliwy z takiego prezentu. Spędziłam z tatą bardzo miły wieczór.

W tym roku święta zdecydowałam się wyprawić w swoim domu i udało mi się ojca namówić na przyjazd a nie było to łatwe. Rzadko mnie odwiedzał, bo nie lubił miasta, ale podobało mu się moje mieszkanie. Został u mnie na kilka dni i sobie odpoczął. Był zadowolony.