Drewniane zegarki moją nową obsesją

Tańcz i ruszaj się w rytmie wiedzy

Drewniane zegarki moją nową obsesją

 

Bardzo lubię zakupy. Właściwie co miesiąc, po tym jak dostanę wypłatę kupuję sobie coś nowego. Często noszę akcesoria, jednak ostatnio zamieniłam tradycyjne dodatki takie jak bransoletki na zegarki. Mam już ich kilka, w różnych stylach, które pasują do moich różnych stylizacji – zarówno do pracy, jak i na wyjścia z przyjaciółmi.

Pierwszy zegarek kupiłam zupełnie przypadkowo

drewniany zegarekSzukając nowej torebki w sklepie z akcesoriami w jednej z galerii handlowych zobaczyłam bardzo fajną wystawę zegarków damskich. W moje oko od razu wpadł jeden z zegarków. Był to drewniany zegarek. Wcześniej nawet nie wiedziałam, że produkowane są zegarki z tego surowca. Są naprawdę wyjątkowe. Musiałam go kupić! Mój pierwszy zegarek był bardzo jasny – zarówno tarcza, jak i koperta była wykonana z pięknego jasnego drewna. Do takiego jasnego dizajnu bardzo pasował pasek wykonany ze skóry w kolorze różowym. Teraz mam już kilka drewnianych zegarków w różnych modelach i kolorach, ale moim ulubionym pozostaje właśnie ten pierwszy, różowy zegarek. Bardzo często noszę też zegarek z ciemną tarczą i bardziej sportowym, niebieskim paskiem. Czasami mam go na sobie nawet w czasie treningu. To, co podoba mi się najbardziej w tych zegarkach, oczywiście oprócz ich wyglądu, to ich wysoka jakość wykonania. Widać, że przyłożono się do każdego elementu i drobiazgu. Z tego co się dowiedziałam zegarki tej firmy są wykonywane ręcznie i to widać. Są one naprawdę niepowtarzalne.

Moja kolekcja zegarków ciągle się powiększa. Większość z nich to zegarki drewniane, w których naprawdę się zakochałam. Są one stylowe i pasują mi do wszystkich rzeczy. Do tego są naprawdę solidne i jestem pewna, że zostaną tak samo trwałe przez następne lata. Są wykonywane ręcznie, wiec nosząc je czuje się wyjątkowo.