Duży apartament blisko morza

Tańcz i ruszaj się w rytmie wiedzy

Duży apartament blisko morza

 

Duży apartament, który posiada powierzchnię 180 m kwadratowych i został położony w Gdyni Orłowo. Znajduje się zaledwie 250 m od linii brzegowej oraz 200 m od Orłowskiej Promenady. Przestrzeń mieszkania została usytuowana na jednej kondygnacji i zajmuje całe piętro budynku. Możemy w ogłoszeniu przeczytać, że apartament został wykończony z najlepszych materiałów specjalnie na zamówienie.

Nowoczesne aranżacje apartamentów w Trójmieście

apartamenty - trójmiastoW dzisiejszych czasach bardzo dobrą inwestycją są apartamenty – Trójmiasto to aglomeracja, gdzie możemy zakupić wiele świetnych nieruchomości w bardzo dobrej lokalizacji. Jeden z najlepszych apartamentów na terenie Trójmiasta posiada bardzo duży i przestronny salon, który ma powierzchnię ponad 50 m kwadratowych. Dodatkowo w salonie został wybudowany kominek wraz z wyjściem na taras. Kuchnia w tym apartamencie została połączona wraz z jadalnią i w mieszkaniu znajdziemy również pokój gościnny z łazienką, a także dużą sypialnię z garderobą oraz pokój kąpielowy. Do takiej nieruchomości będziemy mogli również otrzymać bezpłatnie miejsce parkingowe w garażu, a także drugie dodatkowe miejsce na terenie posesji. Wielu ekspertów od nieruchomości twierdzi, że jest to wyjątkowy i historyczny budynek, który znajduje się w Gdyni. Apartamenty zachwyca swoim eleganckim i nowoczesnym stylem, ponieważ całe wnętrze zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości, które zostały specjalnie zamówione. Cały apartamenty powstał z połączenia dwóch oddzielnych mieszkanie, dzięki czemu mamy bardzo dużą przestrzeń, w której możemy zamieszkać całą rodziną.

Jeżeli posiadamy środki finansowe, które chcemy zainwestować w zakup apartamentu, to powinniśmy skontaktować się w dobrym biuro nieruchomości, które posiada wiele takich ofert. Będziemy mogli wtedy z łatwością wybrać odpowiednie mieszkanie, które chcemy zakupić, aby tam zamieszkać lub żeby je wynajmować albo wyremontować i sprzedać.