Innowacyjny zabieg karboksyterapii

Tańcz i ruszaj się w rytmie wiedzy

Innowacyjny zabieg karboksyterapii

W branży kosmetycznej salony urody co rusz poszerzają swoją ofertę o zabiegi wykorzystujące nowoczesne technologie. Co rusz także w kosmetologi wybucha nowy trend na nowy zabieg. Obecnie jednym z takich zabiegów jest zabieg karboksyterapii. Jest to zabieg, w którym wykorzystuje się działanie dwutlenku węgla.

Na czym polega zabieg karboksyterapii?

karboksyterapia krakówZabieg karboksterapii jest dedykowany skórze na różnych partach ciałach. Zabieg polega na wprowadzeniu dwutlenku węgla pod skórę  poprzez nakłuwanie cienką igłą. Zabieg nie należy do szczególnie bolesnych, ale towarzyszą mu odczucia, które zwykle odczuwalne podczas zastrzyków – lekkie ukłucie i charakterystyczne rozpychanie pod powierzchnią skóry. W efekcie wstrzykiwania CO2 pod skórę naczynia krwionośne rozszerzają się, a proces powstawiania nowych struktur naczynek ulega znacznemu przyspieszeniu. Zabieg ten przyspiesza przepływ krwi, w wyniku czego rozbiciu ulegają złogi tłuszczu, które zalegały pod naszą skórą i skóra ta staje się jędrna i napięta. Zabieg wykonuje się przede wszystkim pod oczami, dzięki czemu można się pozbyć worków pod oczami, a także można go wykorzystać w do walki z cellulitem na udach. Zabieg ten stał się na tyle popularny, że jest dostępny w salonach kosmetycznych w większości większych polskich miast. Jeżeli szukamy najlepszego salonu oferującego zabieg taki jak karboksyterapia Kraków posiada olbrzymią bazę klink i salonów urody, w której możemy poprawić napięcie swojej skóry takim zabiegiem. Koszt takiego zabiegu zależy od partii skóry, ceny zaczynają się od 200 złotych w górę.

Zabieg karobksyterapii polecany jest osobom, które zmagają się z rozstępami, cellulitem, czy workami pod oczami. Zastrzyki z CO2 pomogą w napięciu skóry, odejmą nam lat i rozświetlą skórę. Jest to zabieg innowacyjny, ale staje się coraz bardziej modny w branży kosmetycznej, przez co coraz bardziej popularny.