Lot balonem idealnym prezentem na rocznicę ślubu

Lot balonem idealnym prezentem na rocznicę ślubu

Wiele małżeństw zastanawia się jak uczcić kolejną rocznicę ślubu. Zazwyczaj jest tak, że na okrągłe rocznice wydaje się duże przyjęcie okolicznościowe. Im większa rocznica tym większe przyjęcie. Zawsze warto zafundować sobie na rocznicę jakiś niezapomniany prezent. Na przykład lot balonem. W taki sposób można świętować rocznicę we dwoje lub w większym rodzinnym gronie.

Ile kosztuje lot balonem na Mazurach?

loty balonem mazuryNajpiękniejszym regionem kraju, który wspaniale podziwia się z loty ptaka, są oczywiście Mazury. Nie da się tego w żaden sposób ukryć, że oglądanie krainy tysiąca jezior z wysokości kilkuset metrów lub wyższej dostarcza naprawdę niezapomnianych wrażeń. W tym celu można właśnie wynająć sobie balon turystyczny. Wynajmuje się go wraz ze sternikiem, bo samodzielnie mało kto potrafi latać balonem. W ostatnich czasach loty balonem Mazury kupowane są najczęściej właśnie na rocznice ślubu. Małżonkowie mogą sobie go kupić samodzielnie, ale mogą również otrzymać taki lot balonem w formie podarunku. Na takie ekscytujące atrakcje kupuje się voucher, którym potem można obdarować dowolną osobę. Ceny takiej przyjemności wahają się od dwóch do nawet czterech tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego ile osób ma polecieć. Balon musi mieć przecież odpowiedni do ilości osób rozmiar. Przy czym lecąc stoi się w specjalnym koszu zamontowanym do balonu sznurkami. Taka atrakcja gwarantuje świetne wspomnienia na całe życie.

Każdy może sobie zafundować niezapomniane wrażenia i prezent, którego nie zapomni się przez całe życie. Z całą pewnością takim prezentem będzie lot balonem nad wybranym przez siebie regionem. To idealny sposób na uczczenie rocznicy ślubu lub innej ważnej rocznicy. Można też po prostu spróbować jak to jest podziwiać okolice z dużej wysokości.