Moja ulubiona złota biżuteria

 

Jedne kobiety kupując nałogowo szpilki, inne sukienki, jeszcze inne kolekcjonują drogie torebki. Ja natomiast jestem tym typem kobiety, która ma bardzo dużo biżuterii i to takiej wykonanej z różnych materiałów i utrzymanej w różnym stylu. Jednak mimo tego, że moja kolekcja jest bardzo różnorodna to najbardziej lubię biżuterię ze złota. Ostatnio zakochałam się w różowym złocie, ale wcześniej po prostu uwielbiałam klasyczne złoto.

Łańcuszek ze złota jest dla mnie bardzo ważny

łańcuszek złotyMoja miłość do biżuterii nie wzięła się znikąd. Wszystko zaczęło się od mojej imprezy urodzinowej. Podczas niej bawiłam się naprawdę świetnie i dostałam wyjątkowe prezenty. Jeden z nich był po prostu wyjątkowy. Na swoje osiemnaste urodziny dostałam od swoich przyjaciółek piękny łańcuszek. Ten łańcuszek złoty był bardzo długi i strasznie mi się spodobał. Na tyle, że zaczęłam nosić go właściwie codziennie. Mimo tego, że nie ściągałam go do spania i kąpieli to nic się z nim nie działo. Przez długo czas się z nim nie rozstawałam ale potem kiedy zaczęłam kupować nowe elementy do mojej kolekcji biżuterii to co jakiś czas zamiast łańcuszka od moich przyjaciółek zakładałam coś innego. Teraz, kiedy mam już prawie trzydzieści lat i tak od czasu do czasu noszę ten łańcuszek, który wygląda tak samo dobrze jak kiedyś. No i nadal przyjaźnię się z tymi przyjaciółkami, które dały mi go w prezencie.

Nie zawsze jest tak, że kolekcjonowanie pewnych rzeczy zaczyna się od jakiegoś ważnego dla kogoś przedmiotu. Jednakże w moim przypadku z pewnością tak było i gdyby nie łańcuszek, który dostałam na osiemnastkę od przyjaciółek to pewnie teraz nie miałam bym tylu elementów w swojej kolekcji biżuterii. Właściwie to sobie tego nie wyobrażam, ponieważ biżuteria jest bardzo ważnym elementem każdej mojej stylizacji.