Moje lampy w stylu prowansalskim

Moje lampy w stylu prowansalskim

lampa klasyczna

Mimo, że jestem stosunkowo młodym człowiekiem, gdyż liczę sobie dopiero 25 wiosen to jakoś nie potrafię się odnaleźć w otaczającej mnie i wpychającej się w moje życie technologii. Lampy w stylu prowansalskim są ważne.

Jak wyglądają lampy w stylu prowansalskim.

lampa klasycznaWszyscy moi znajomi kupują sobie drogie smartfony, aby nie zacinały im się dziesiątki aplikacji, tymczasem ja wolę mieć zwykły telefon komórkowy z klawiaturą w którym bateria trzyma mi przez tydzień i nie mam problemów z żadnym zacinaniem się. Do tego każdy z tych nowych telefonów psuje się po dwóch latach i trzeba kupować kolejny drogi model. Drażni mnie przesadna nowoczesność. To wszystko dzieje się zbyt szybko. Jedna technologia nie zdąży się ustabilizować, a już w planach jest następna. Nie lepiej byłoby poczekać i wprowadzić od razu tą bardziej nowoczesną technologię niż oferować półśrodki? Nie podoba mi się również dzisiejsza architektura i wystrój wnętrz dlatego wole lampy  w stylu prowansalskim. Moim zdaniem wszystko jest przekombinowane i robione byle jak ze słabej jakości materiałów. Postanowiłem sprzeciwić się trendom wyznaczanym przez ten zepsuty do granic możliwości świat i chciałem przynajmniej w swoim pokoju czuć się tak, abym mógł się chociaż na chwilę uspokoić. Postanowiłem wypróbować meble shabby chic. Słyszałem, że pozwalają one na posiadanie mebli w stylu retro za w miarę niskie pieniądze, a na pewno niższe niż kupowanie zabytków z antykwariatu. Trochę mnie denerwowało, że większość tego typu mebli jest wykonana w białych kolorach lub pokrewnych. Na szczęście znalazłem takie w odcieniu naturalnego drewna. Meble to jednak początek mojej operacji postarzania pokoju. Miałem w piwnicy kilka bezużytecznych już płyt winylowych, więc postanowiłem powiesić kilka z nich na ścianie.

Postanowiłem także zmienić żyrandol i kupić lampy w stylu prowansalskim. Do pokoju dobrałem także lustra dekoracyjne i mam prawdziwy klimat retro w swoim pokoju.