Nadmorska willa w Międzyzdrojach

Tańcz i ruszaj się w rytmie wiedzy

Nadmorska willa w Międzyzdrojach

willa

Obydwoje z mężem jesteśmy od kilku lat na emeryturze. Bardzo lubimy uprzyjemniać sobie czas, ponieważ jesteśmy świadomi, że nie będziemy żyć wiecznie. Staramy się być bardzo aktywni, ażeby nadal utrzymywać się w formie. Dlatego też naszą ulubioną formą rozrywki i spędzania czasu są podróże. Naszą ulubioną destynacją jest polskie morze, toteż bardzo często organizujemy sobie weekendowe wypady właśnie w ten region Polski.

Willa w Międzyzdrojach to idealne miejsce na wypoczynek

willaWraz z mężem bardzo często jeździmy nad polskie morze. Jest to bowiem miejsce, w którym się poznaliśmy. A było to już jakieś czterdzieści lat temu! Dlatego też mamy do Bałtyku tak duży sentyment. Nieco tęskniąc za widokiem wzburzonych fal, postanowiliśmy zorganizować spontaniczny, weekendowy wypad nad polskie morze. Naszą docelową destynacją stały się Międzyzdroje willa, którą wynajęliśmy była obiektem, w którym nie raz już nocowaliśmy. Dość dobrze znaliśmy się z jej właścicielami, toteż ci nigdy nas nie zwiedli, kiedy chcieliśmy wynająć u nich pokój. Co więcej, zawsze spotykaliśmy się z wielką życzliwością z ich strony. Być może dlatego, że są oni w podobnym do nas wieku. I tym razem nie zawiedliśmy się podczas naszego pobytu w Międzyzdrojach. Pobyt w willi sprawił, że nabraliśmy sporo nowej energii, a polskie morze wyzwoliło w nas kolejną dawkę wspomnień, które niestety z biegiem lat pokryły się kurzem.

Pobyt w Międzyzdrojach wspominamy bardzo miło. Szczególnie kiedy oglądamy nasze wspólne zdjęcia z tego spontanicznego weekendu w nadmorskiej willi. Serdecznie polecamy taki wyjazd każdemu, kto chce naładować do pełna baterie, tym bardziej jeśli jeszcze traci energię na pracę. My, jako emeryci na szczęście nie musimy już tego robić, więc uprzyjemniamy sobie życie jak tylko umiemy.