Nowoczesna balustrada zabezpieczająca schody

Tańcz i ruszaj się w rytmie wiedzy

Nowoczesna balustrada zabezpieczająca schody

Kiedy pojawiła się możliwość kupienia mieszkania na piętrze, to się nie zastanawiałem ani przez chwilę. Mieszkałem piętro niżej i dzięki temu miałem możliwość przerobić oba mieszkania na jedno, piętrowe. Zawsze o takim rozwiązaniu marzyłem.

Schody na piętro z nowoczesną balustradą

balustrady radomskoKiedy już wszystkie formalności zostały załatwione, to zabrałem się za remont. Na piętrze miała być sypialnia, łazienka oraz mój gabinet do pracy i oczywiście siłownia. Zdecydowałem się na drewniane schody, które miały prowadzić na piętro, bo idealnie pasowały do paneli. Musiałem wejście na piętro zabezpieczyć balustradą, bo ceniłem sobie bezpieczeństwo i w tym przypadku balustrada była konieczna. Najbardziej podobały mi się balustrady Radomsko było miastem, gdzie firmę prowadził największy producent balustrad, co uznałem za ogromny plus. Pojechałem do tej firmy i na miejscu przejrzałem katalog z balustradami, by wybrać taką, która odpowiednio zabezpieczy schody, ale też będzie się prezentowała nowocześnie. Nawet nie sądziłem, że wybór będzie aż tak duży. Mogłem nawet zamówić balustradę z oświetleniem led, bo nawet takie rozwiązania dostępne były na rynku. Zamówiłem ażurową balustradę oczywiście z oświetleniem, bo pomysł ten zdecydowanie mi odpowiadał. Kiedy pokazałem żonie w katalogu tę balustradę, to była zachwycona. Zauważyła od razu, że pasuje do całego wystroju w domu. Za tydzień już mam mieć gotowe schody na piętro i wtedy przyjedzie specjalista, który zajmie się montażem balustrady.

Po remoncie oczywiście zaprosiłem znajomych na parapetówkę, ponieważ chciałem wszystkim pokazać jak mieszkam. Mogłem przyjmować gości na noc, bo w końcu miałem odpowiednią ilość miejsca. Wcześniej to było niemożliwe i nigdy nikt nie nocował u mnie w mieszkaniu.