Plac zabaw w przedszkolu

Tańcz i ruszaj się w rytmie wiedzy

Plac zabaw w przedszkolu

Od dwóch lat pracuję w prywatnym przedszkolu. Bardzo lubię te prace, ponieważ od kiedy pamiętam lubiłam dzieci i podobała mi się opieka nad nimi. Już jako nastolatka dorabiałam sobie jako opiekunka. Kiedy stałam się dorosła rozpoczęcie pracy w przedszkolu było właściwie dla mnie czymś oczywistym i naturalnym. W tym roku przedszkole, w którym pracuje postanowiło wybudować nowy plac zabaw dla naszych podopiecznych.

Kolorowy i przyjazny plac zabaw był priorytetem

place zabaw dla dzieci od polecanego producentaWybór odpowiednich sprzętów na nowy plac zabaw wcale nie było takie łatwe. Najpierw musieliśmy znaleźć firmy tym się zajmujące i spośród tych firm wybrać te warte uwagi. Interesowały nas place zabaw dla dzieci od polecanego producenta, bo chciałyśmy być pewne, że plac ten, dla bawiących się na nim dzieci będzie przede wszystkim bezpieczny. Oczywiście wygląd i funkcjonalność poszczególnych elementów placu zabaw również odegrały dużą rolę podczas wybierania firmy, która zbudowała dla nas plac. To oczywiste, że chciałyśmy by miejsce to było jak najbardziej kolorowe i stymulująco działało na wyobraźnie podopiecznych naszego przedszkola. Po konsultacji z fachowcami udało nam się zrealizować projekt, który najbardziej pasował do naszego przedszkola i wielkości podwórka, na której wcześniej był przestarzały już plac zabaw. Nowy plac zabaw jest super! Oprócz sprzętów takich jak oczywiście huśtawki, karuzele czy zjeżdżalnie dzieci mogą też np. grać w klasy w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu.

Dzieciom bardzo podoba się nowy plac zabaw. Uwielbiają się na nim bawić i nie ma mowy żeby im się tam nudziło. Nowy plac o wiele lepszy od poprzedniego – przede wszystkim ładniejszy, i na swój sposób bardziej przestronny. Kolorowe domki i sprzęty zdecydowanie zachęcają dzieci do zabawy.