Potrzebowałam projektu domu wielorodzinnego

Tańcz i ruszaj się w rytmie wiedzy

Potrzebowałam projektu domu wielorodzinnego

Razem z moją siostrą doszłyśmy do porozumienia, że kupimy na spółkę działkę budowlaną, a następnie wybudujemy na niej domek wielorodzinny. Uznałyśmy, że tak będzie taniej i zmniejszą nam się koszty eksploatacji budynku. Działkę już kupiłyśmy, teraz pozostało wybudować na niej nieruchomość. Najpierw jednak musieliśmy znaleźć kogoś kto pomoże nam ją zaprojektować.

Poszukiwania architekta do projektu domu wielorodzinnego

projekty domów wielorodzinnych nowoczesnychMieliśmy ogólny pomysł na to, jak ma wyglądać nasz dom wielorodzinny, ale potrzebowaliśmy architekta, który podpowiedziałby nam kilka ciekawych rozwiązań. A także, oczywiście, wykonał dla nas plan i projekt domu. Zależało nam na tym, aby był to prawdziwy fachowiec, który podchodzi do projektów domu profesjonalnie i fachowo, a także posiada odpowiednie kompetencje. Poszukiwania takiej osoby rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: projekty domów wielorodzinnych nowoczesnych, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć kogoś odpowiedniego. Na jego stronie internetowej mogliśmy się zapoznać z jego portfolio. Przyznam, że jego projekty domów były imponujące. Widać było, że są robione indywidualnie i bardzo dokładnie oraz skrupulatnie. Ten architekt posiadał wieloletnie doświadczenie przy wykonywaniu projektów domów wielorodzinnych, a przy tym posiadał bardzo niskie, przystępne ceny za takie usługi. Od razu zdecydowałyśmy się z siostrą nawiązać z nim współpracę.

Zadzwoniliśmy pod podany numer telefonu i umówiliśmy się z nim na współpracę. Na gotowy projekt naszego domu wielorodzinnego nie musieliśmy długo czekać. W cenie projektu mogliśmy również zgłaszać poprawki, tego co nam się do końca nie podoba. Nasz projekt domu wielorodzinnego okazał się bardzo nowoczesny, ponieważ zawierał możliwość zrobienie rekuperacji czy paneli słonecznych.