Prowadzę firmę z drzwiami i kabinami prysznicowymi na wymiar

Tańcz i ruszaj się w rytmie wiedzy

Prowadzę firmę z drzwiami i kabinami prysznicowymi na wymiar

kabiny prysznicowe na wymiar

Moja firma jest na rynku od wielu lat. Zostałam zatrudniona praktycznie na samym początku. Na przestrzeni sześciu lat firma się bardzo zmieniła. Nawet lokal się zmienić. Firma znajduje się w centrum miasta Wrocław.

Kabiny prysznicowe są poszukiwane

kabiny prysznicowe na wymiar Wiele osób docenia nasze towary i chętnie je kupuje. Niektóre towary są tańsze a niektóre droższe. Wszystko zależy od producentów, od których zamawiamy poszczególne produkty drzwi szklane są chętnie kupowane. Od dwóch lat mamy je w sprzedaży i widzimy spory wzrost w sprzedaży. Na przestrzeni wielu lat widać jak zmieniają się gusta klientów. Kiedyś wanny królowały i każdy chciał mieć wannę z hydromasażem. Teraz solidnie wykonane kabiny prysznicowe na wymiar z Wrocławia są bardziej poszukiwane. U nas w firmie oferujemy kabiny prysznicowe w standardowych wielkościach a także na wymiar dostosowane do łazienki klienta. Firma zatrudnia specjalistów, którzy zajmują się montażem. Szklarz, który z nami współpracuje od wielu lat praktycznie od początku działalności firmy jest bardzo zadowolony z pracy u nas w firmie. Powiedział, że nie sądził że tak długo się utrzyma i że będzie miał cały czas tak dużo zleceń szklarz nie pracuje na pełen etat bo an Mirek jest już na emeryturze. Szklarz dostaje od nas zlecenia i bezpośrednio umawia się z klientem na wykonanie usługi. Najbardziej zaskoczyły mnie szklane balustrady. Na początku klienci nie byli nimi zupełnie zainteresowani. A po kilku latach jak balustrady szklane stawały się coraz bardziej modne za granicą to moda doszła tez i do nas. Nasza firma stara się spełniać zapotrzebowania naszych klientów. Negocjujemy z dostawcami ceny żeby były jak najbardziej konkurencyjne.

Niska cena i wysoka jakość towarów gwarantuje nam dobrą sprzedaż i powrót klientów na następne zakupy. Dlatego robimy wszystko żeby klienci nie zapomnieli o naszej firmie.