Gdzie warto kupować dobre sprężarki?

Posiadając mały warsztat samochodowy, liczę się z każdym wydatkiem. Są to rzeczy niezbędne lub wymagane, aby ukończyć daną naprawę. Mam jednak zasadę, że kupuję narzędzia, oraz części z najwyższej półki i najwyższej jakości. Gdzie więc najlepiej kupować dobre urządzenia?

Jak producent sprężarek dba o swoich klientów

sprężarki gudepolW moim warsztacie, często korzystam z kompresora, który dzięki wykorzystaniu różnych przystawek, służy do wielu prac i czynności naprawczych, jak na przykład do przykręcania kół, lub malowania części karoseryjnych. Posiadam dwie sprężarki gudepol i muszę przyznać, że jak do tej pory nigdy mnie nie zawiodły. Ich wydajność i moc jest optymalna dla wszystkich prac, które wykonuję, a dodatkowo materiał z którego są zrobione jest z wytrzymałej ocynkowanej stali. Posiadam sprzęt już ponad trzy lata i choć nigdy nie miałem z nim żadnych problemów, a okres gwarancyjny już wygasł, to spotkała mnie bardzo miła niespodzianka, która między innymi przyczyniła się do napisania tego tekstu. Mianowicie przedstawiciel firmy, w której kupowałem urządzenia, zadzwonił do mnie, w celu umówienia wizyty konserwacyjnej. Wcześniej również to miało miejsce, ale wciąż obejmował mnie okres gwarancyjny, teraz jednak należało wszelkie prace konserwacyjne wykonywać we własnym zakresie, a tutaj taka niespodzianka. Okazało się, że gwarancja nie ma nic wspólnego z przeglądami okresowymi i mogą być w dalszym ciągu przeprowadzane przez dystrybutora sprzętu.

No cóż, pomyślałem, może w moim warsztacie również powinienem tak robić i oferować darmowe przeglądy samochodowe. Należy również dodać, że przegląd jest całkowicie darmowy, a przecież jest koszt oleju sprężarkowego, filtrów i czas pracownika poświęcony na wykonanie tych czynności. Warto było dobrze przemyśleć zakup i kupić sprężarki od tego właśnie producenta.