Ręczny wózek inwalidzki dla brata

Tańcz i ruszaj się w rytmie wiedzy

Ręczny wózek inwalidzki dla brata

Mój brat uwielbiał ekstremalne sporty, jednak nie zachowywał przy nich odpowiedniej ostrożności, na co nie raz zwracałam mu uwagę. Często miał jakieś kontuzje, ale ostatnio przesadził. Opiekowałam się cały czas bratem i mu pomagałam, ponieważ nie mógł się samodzielnie poruszać.

Kupienie używanego wózka inwalidzkiego w dobrej cenie

wózki inwalidzkie ręczneLekarz mojego brata powiedział mu, że nie będzie już samodzielnie chodził i konieczny był wózek dla brata. Musiałam się wszystkim zająć i wiedziałam, że sobie poradzę. Mój brat miał bardzo pozytywne nastawienie do życia i ta sytuacja w żadnym stopniu na niego nie wpłynęła. Nie miałam pieniędzy na nowy wózek i postanowiłam poszukać czegoś używanego. Brat poprosił o ręczny wózek, ponieważ chciał używać rąk i je ćwiczyć. Nigdy nie szedł na łatwiznę, więc jego decyzja mnie nawet nie zaskoczyła. Znalazłam w internecie używane wózki inwalidzkie ręczne i zaczęłam przeglądać oferty. Znalazłam wózek w bardzo atrakcyjnej cenie, który na dodatek był w świetnym stanie. Pokazałam go bratu, ponieważ chciałam, żeby to on podjął ostateczną decyzję. Wszystko mu odpowiadało i dokonałam zakupu. Wszytko udało się szybko załatwić i dzięki temu już po trzech dniach produkt dotarł do mnie do domu. Oczywiście brat chciał wszystko samodzielnie robić, więc mu na to pozwoliłam. Wózek inwalidzki zawsze stał przy łóżku i brat samodzielnie się na niego przenosił. Był niezależny i poruszał się całkiem sprawnie. Mieszkałam na parterze, co znacznie wszystko ułatwiało.

Brat mimo tego, że był niepełnosprawny, to nadal uprawiał sport. Grał w kosza z chłopakami, którzy także poruszali się na wózkach inwalidzkich i świetnie sobie wszyscy radzili. Byłam pod wrażeniem, ponieważ brat nada prowadził aktywny tryb życia i był szczęśliwy.