Rusztowania wiodącej marki

Tańcz i ruszaj się w rytmie wiedzy

Rusztowania wiodącej marki

Nowoczesny sprzęt budowlany cieszy się ogromną popularnością co świadczy o dobrej kondycji branży budowlanej. Jest to też oznaka podnoszenia jakości świadczonych usług oraz zwiększenia ich zakresu. Rosnące zainteresowanie nowoczesnymi rusztowaniami jest poparciem tej tezy. Rusztowania jezdne różnych typów prawdziwy hit ze względu na bezpieczeństwo i uniwersalność.

Doskonałe rusztowania Akala Faraone

faraone rusztowanieObserwując na stronach internetowych rynek producentów rusztowań aluminiowych często zauważymy nazwę Faraone. Pojawia się ona nie bez kozery gdyż firma Akala Faraone to producent wyśmienitych rusztowań aluminiowych jezdnych. Naczelną zasadą firmy jest zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz funkcjonalności rusztowań. Jeśli z czymś może się kojarzyć firma Akala Faraone rusztowanie pojawia się jako pierwsza myśl. Firma przyjęła jako materiał do wykonania swoich konstrukcji rusztowań aluminium. Jest to wybór uzasadniony biorąc pod uwagę właściwości tego metalu. Przede wszystkim po uformowaniu w profile i rury stanowi bardzo mocny i odporny na zgniecenia i złamania element. Aluminium nie rdzewieje i nie ulega defirmacjom w niskich i wysokich temperaturach oraz jest odporne na działanie wody. Dodatkowo to metal wyjątkowo lekki. Poddany procesowi anodowania nie pozostawia żadnych zabrudzeń. Rusztowania Faraone to modułowe lekkie konstrukcje występujące w formie pojedynczych wież jezdnych o różnych szerokościach ( 75 cm i 135 cm ) i odmiennych długościach. Wyróżniamy tu dwie podstawowe linie produktów CONCEPT oraz TOP. Zainteresowanie budzą również rusztowania jezdne dwu – i  trzysegmentowe.

Należy wspomnieć,że wszystkie rusztowania są bardzo proste w montażu, magazynowaniu i transporcie. Stanowią bezpieczną konstrukcję dzięki stężeniom, dodatkowym kładkom i solidnym wodoodpornym i antypoślizgowym podestom roboczym. W niektórych modelach do poruszania się po konstrukcji rusztowania można zamontować bardzo bezpieczne schody.