Smoczki organiczne marki Bibs

Tańcz i ruszaj się w rytmie wiedzy

Smoczki organiczne marki Bibs

Młode mamy należą do najbardziej świadomych konsumentek. Z łatwością odnajdują nowe produkty i szukają wyjątkowych rzeczy dla swoich pociech: najbezpieczniejszych, ekologicznych, pozbawionych szkodliwych komponentów. Takie właśnie produkty, w tym smoczki z kauczuku, uspokajające i w 100 % bezpieczne, produkuje duńska firma Bibs. Mają klasyczną, ponadczasową formę i wyjątkową jakość.

Kauczukowy smoczek duńskiej marki Bibs

smoczki bibsMarka Bibs zagościła na polskim rynku z wyjątkową ofertą ekologicznych i organicznych smoczków uspokajających wykonanych z kauczuku. Smoczki Bibs posiadają wszystkie cechy, jakimi powinien charakteryzować się idealny uspokajacz. Posiadają prostą, ponadczasową formę, która spodoba się każdej mamie. Możemy je kupić w zestawach pakowanych po 2 sztuki, dzięki czemu zawsze będziemy mieć smoczek pod ręką. Smoczki posiadają dynamiczną, uspokajająca końcówkę, która wyjątkowo dobrze sprawdza się u najbardziej niespokojnych i wymagających dzieci. Smoczki dostępne są w różnych rozmiarach, dostosowane już dla noworodków od pierwszych chwil życia (Bibs 0+). Dynamiczny smoczek uspokajający posiada też cechy smoczka ortodontycznego, gdyż nie zaburza prawidłowego zagryzania, sprzyja dobremu rozwojowi uzębienia i kształtuje pozytywny wygląd zgryzu. Obok smoczków okrągłych z uchwytem, Bibs produkuje także smoczki one size – dla dzieci od 0 do 36 miesięcy, w modnym kształcie motylka.

Mamy poszukujące idealnego produktu dla swojego noworodka, powinny zainteresować się ekologicznymi, dopasowującymi się do dziecka, smoczkami marki Bibs. Jest to produkt pochodzenia duńskiego i łączy w sobie cechy skandynawskiego dizajnu, precyzji i ekologii. Smoczki kupimy w dwupaku, dedykowane już dzieciom od pierwszych dni życia. Nie zaburzają zgryzu i uspokajają.