Sprzedaż wysokiej jakości tkanin powlekanych

Tańcz i ruszaj się w rytmie wiedzy

Sprzedaż wysokiej jakości tkanin powlekanych

Mój sklep z tkaninami był w okolicy jedyny i dzięki temu właśnie nie miałam żadnej konkurencji. Oczywiście nie oznaczało to, że zawyżałam ceny, czy oferowałam produkty wątpliwej jakości. Stawiałam na tanie, ale dobre produkty, żeby nie stracić żadnego klienta. 

Wprowadzenie do sprzedaży tkanin powlekanych

wysokiej jakości tkaniny powlekaneW ostatnim czasie nieco się zaskoczyłam, ponieważ do mojego sklepu zaczął przychodzić właściciel firmy produkcyjnej i zaczął u mnie kupować tkaniny. Robił dość spore zakupy i dzięki niemu właśnie miałam tak ogromne obroty. Pewnego dnia wszedł do mojego sklepu i tylko się rozejrzał. Nic nie kupił, co mnie jednak zaskoczyła, ponieważ pierwszy raz była taka sytuacja. Od razu zareagowałam i zapytałam tego człowieka, czego poszukuje. Po chwili namysłu powiedział, że potrzebne są mu wysokiej jakości tkaniny powlekane, których nie znalazł w moim sklepie. Świetnie się składało, gdyż producent, z którym współpracowałam miał taką tkaninę i zapewniłam tego klienta, że mogę ją dla niego sprowadzić. Przekazał mi wtedy szczegóły dotyczące interesujących go tkanin powlekanych a ja, od razu jak ten klient wyszedł ze sklepu, zadzwoniłam do producenta, żeby złożyć zamówienie. Zamówiłam dużo tego rodzaju tkaniny i cieszyłam się, że ją wprowadziłam do oferty, bo jestem przekonana, że poza tym jednym klientem, więcej osób się takimi tkaninami zainteresuje. Kiedy klient pojawił się ponownie w moim sklepie, to te wysokiej jakości tkaniny były już dostępne. Wykupił prawie wszystkie.

Nigdy nie zapytałam tego klienta, dlaczego po tkaniny przychodził właśnie do mojego sklepu. Byłam zadowolona, że właśnie u mnie robił zakupy, ponieważ dzięki temu jednemu klientowi udało mi się zrobić całkiem okazały utarg. Sytuacja ta zdecydowanie mi odpowiadała.