Tani druk ulotek

Tańcz i ruszaj się w rytmie wiedzy

Tani druk ulotek

Prowadząc własną działalność często zastanawiam się, jak mogę skutecznie dotrzeć do nowych klientów – ile pieniędzy muszę na to wydać i co dokładnie zrobić. Domyślam się, że jest to problem każdej firmy, która myśli o rozwoju i powiększeniu grona swoich klientów. Druk ulotek był dla mnie bardzo dobrą możliwością zaistnienia na różnych wydarzeniach, a jak zatrudniłem pracownika – rozdawał on je w mieście przyciągając klientów, którzy do tej pory nie wiedzieli o moim istnieniu.

Gdzie wydrukowałem pierwszą ulotkę?

ulotki drukUlotkę reklamową wydrukowałem pierwszy raz zlecając całość prac drukarni na rynku. Nie miałem doświadczenia w tym temacie, dlatego nie chciałem podejmować współpracy osobno z grafikiem, który byłby odpowiedzialny za przygotowanie ulotki, a osobno z drukarnią, która ją wydrukuje. Takie podejście sprawiło, że wydrukowałem jedynie kilkadziesiąt sztuk – aby w ogóle sprawdzić, czy sprawdzi się taka forma promocji. Ulotki druk zleciłem w mniejszej drukarni w moim mieście, jednakże wiedziałem, że mogę oczekiwać bardzo dobrej jakości materiałów i tak się właśnie stało. Klienci są zadowoleni z jakości przygotowanej przeze mnie ulotki, a nawet umieściłem na niej informację o kodzie rabatowym, który mogą wykorzystać u mnie w sklepie, dzięki czemu mogą oszczędzić sporą kwotę pieniędzy. Ulotki druk można również kupić w ilościach hurtowych, co znacząco wpłynie na cenę, która od razu będzie o wiele niższa. Warto więc dokładnie przemyśleć ile sztuk ulotek potrzebujemy.

Na pewno teraz wiem, że w przyszłości ulotki druk będę zlecał w ilościach hurtowych, co na pewno przełoży sę na powiększenie mojego budżetu, który chcę przeznaczyć na reklamę w skali roku. Ulotki druk oferowane są na różnym papierze i w różnych cenach w innych drukarniach.