Usługi biura rachunkowego na Mokotowie

Usługi biura rachunkowego na Mokotowie

Praca w stolicy była dla mnie bardzo ważna. Przeniosłem się do większego miasta kilka lat temu i wraz z kilkoma znajomymi otworzyłem działalność gospodarczą. Nasza firma specjalizowała się w różnego rodzaju wykończeniach oraz domowych remontach. Działaliśmy bardzo prężnie i w ciągu kilku miesięcy staliśmy się jedną z najlepszych firm w kilku dzielnicach stolicy.

Profesjonalne biura rachunkowe na Mokotowie

biuro rachunkowe mokotówWobec tego faktu, jako współwłaściciel firmy musiałem podjąć pewne kroki, które pozwolą nam się skupić na pracy, a sprawy administracyjne przeznaczyć firmie zewnętrznej. Jeśli chodzi o dobre biuro rachunkowe Mokotów miał bardzo wiele do zaoferowania. Znalazłem firmę, która podjęła się prowadzenia naszej księgowości. Pracownikom biura przekazałem wszystkie sprawy księgowe wraz z listami płac oraz sprawami związanymi z kadrami i ubezpieczeniami. Na bieżąco monitorowałem działania naszego nowego biura księgowego i po kilku miesiącach byłem mile zaskoczony. Biuro prowadziło pełną księgowość naszej firmy, pracownicy dbali o sprawny przepływ wszelkich wniosków, zaświadczeń czy deklaracji do różnych urzędów oraz instytucji państwowych. Także nasze zeznania roczne były wypełnione prawidłowo, a księgowi kilkukrotnie pomogli nam odzyskać zaległe należności oraz zwroty różnych podatków. Razem z moimi współpracownikami byliśmy bardzo zadowoleni z usług tej firmy księgowej. Kilka miesięcy później, podpisaliśmy kontrakt na kolejne lata owocnej współpracy.

Firma, której byłem współzałożycielem rozwijała się w bardzo szybkim tempie. Przyszedł czas na to, aby rozpocząć współpracę z inną firmą, która miała nam pomóc w sprawach księgowych i administracyjnych. Udało nam się znaleźć księgowych, którzy w fachowy i uczciwy sposób dbali o interesy naszej firmy.