Drukowane plakaty na wystawę kotów

W organizacji zajmującej się kotami uczestniczę od bardzo dawna. Z uwagi na fakt, że jestem zaufanym członkiem stowarzyszenia, dbam o reklamę. W ubiegłym roku miała odbyć się wystawa kotów rasowych w Łodzi. Było to wspaniałe wydarzenie i dobra integracja między właścicielami zwierząt. Moim zadaniem było wypromowanie wydarzenia w tym wydrukowanie odpowiednich plakatów.

Plakaty wydrukowane w dobrej jakości

drukowanie plakatów łódźZanim zdecydowałem się na wybór firmy, w której zlecę wydrukowanie plakatów. Najpierw chciałem samemu zaprojektować plakat tego wydarzenia. Chciałem, aby plakaty przyciągały uwagę odbiorców. Przede wszystkim chciałem, aby w tle znajdowały się zdjęcia kotów. I to miało być na białym tle. Sam napis dotyczący czasu i miejsca wystawy napisałem na czarno. I taki projekt wysłałem do firmy, której zadaniem było drukowanie plakatów Łódź. Zrobiłem to za pomocą internetu. Firma ta w krótkim czasie zadzwoniła do mnie. Powiedzieli, że mogą w ramach wydruku sami zaprojektować plakat. Niestety mój miał słaba rozdzielczość – tak usłyszałem. Doceniłem chęci tej firmy i stwierdziłem, że warto skorzystać z ich usługi. Dwa dni później plakaty były już wydrukowane. Byłem zaskoczony tym, jak ładnie ta firma zaprojektowała wzór. Było zupełnie inaczej zrobione niż mój projekt. Wydrukowane plakaty były w kolorze różowym, nie w białym aby jeszcze bardziej przykuwały uwagę ludzi. Bardzo mi się podobały.

Podobały się nie tylko mnie, ale i również całemu stowarzyszeniu. Plakaty zrobiły furorę wśród widzów, którzy pragnęli przyjść na wystawę kotów. Wisiały w całym mieście zarówno na tablicach ogłoszeniowych, jak i w różnych instytucjach. Firma, której zleciłem tę pracę sprawdziła się doskonale. Do dnia dzisiejszego korzystam usług tego punktu poligraficznego.