Warto mieć stronę internetową

Tańcz i ruszaj się w rytmie wiedzy

Warto mieć stronę internetową

Odkąd tylko pamiętam, interesowałem się komputerami. Byłem ciekaw, w jaki sposób te cudowne maszyny działają. Później, kiedy nadeszły czasy Internetu, również byłem nim zafascynowany. Dlatego też moi bliscy nie byli szczególnie zdziwieni, kiedy oświadczyłem im, że wybieram się na studia informatyczne. Podczas nich, aby dorobić, zacząłem tworzyć strony internetowe, co później przerodziło się w firmę.

Tworzenie stron www jako pomysł na biznes

strony www w ToruniuJak powszechnie wiadomo, studenci nie cierpią na nadmiar gotówki. Dlatego też podczas swoich studiów informatycznych postanowiłem podjąć dorywczą pracę. Już w gimnazjum postawiłem swoją pierwszą stronę internetową, dzięki czemu w tej dziedzinie czułem się wyjątkowo dobrze. Dlatego też moja dorywcza praca polegała na tworzeniu strony www w Toruniu. Początkowo wykonywałem te strony znajomym. Później, kiedy zbudowałem pokaźne i dobre jakościowo portfolio, zaczęły zgłaszać się do mnie również i małe firmy. Był to dla mnie znak, że jestem naprawdę niezły w tym, co robię. Dlatego też już w czasie studiów zdecydowałem się na założenie jednoosobowej działalności gospodarczej. Chciałem w pełni legalnie zajmować się projektowaniem stron internetowych. Początkowo zyskiwałem klientów z mojego rodzinnego Torunia, jednak po jakimś czasie zaczęli zgłaszać się do mnie klienci z różnych stron Polski. Było to dla mnie niezwykle satysfakcjonujące i budujące.

Teraz kiedy już od paru lat prowadzę własny biznes polegający na tworzeniu stron www, jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem. Żyje mi się spokojnie i dostatnio. Moje życie prywatne również jest poukładane. W kwestiach zawodowych bardzo dobrze się realizuję, ciągle dbając o rozwój, zarówno swój, jak i własnego przedsiębiorstwa. Mam nadzieję, że dalej będzie mi tak dobrze szło.