Wynajęcie domku góralskiego w Zakopanem

Wynajęcie domku góralskiego w Zakopanem

Tatry są wspaniałym miejscem na wypoczynek. Razem z całą rodziną rokrocznie spędzamy w nich czas, przynajmniej przez jeden tydzień w roku, w zależności od sezonu. Uwielbiamy spacerować po szlakach zarówno latem, a zimą korzystać z bogatej oferty turystycznej popularnych miejscowości.

Malownicze domki góralskie w Zakopanem

domek góralski zakopaneW tym roku planowałam wybrać dla nas noclegi w sierpniu. Chcieliśmy odpocząć i zregenerować siły w pięknym i komfortowym miejscu, z dala od innych ludzi. Jeżeli chodzi o dobry domek góralski Zakopane ma w tym temacie wiele do zaoferowania. Szybko udało mi się znaleźć wygodny domek z trzema sypialniami i aneksem kuchennym dla całej mojej rodziny. Zakopane jest jednym z najbardziej popularnych miast turystycznych w górach, dlatego tak ważne dla nas było, aby znaleźć noclegi w tym miejscu, lecz w bardzo klimatycznych i spokojnych warunkach. Po przyjeździe na miejsce, zauważyliśmy charakterystyczną góralską architekturę drewnianą, a nasz domek prezentował się bardzo estetycznie i również jego wnętrze było utrzymane w tym stylu. Domek był drewniany, zlokalizowany na działce w centrum Zakopanego z widokiem na jedną z najpiękniejszych gór – Giewont. Domek posiadał duży i przestronny salon z kominkiem, dobrze wyposażony aneks kuchenny, na którym mogłam przygotować smaczne posiłki dla rodziny oraz przepiękne balkon widokowy, na którym mogliśmy podziwiać piękno otaczającej nas przyrody. Domek posiadał także dobrze urządzoną łazienkę oraz trzy mniejsze sypialnie z wygodnymi łóżkami. W domku znajdowały się wszelkie potrzebne sprzęty oraz wyposażenie, dlatego nie musieliśmy nic kupować i od tego momentu mogliśmy cieszyć się pobytem w górach w bardzo domowych i przytulnych warunkach. Taka bliskość rodziny oraz natury bardzo dobrze wpływa na regenerację, dlatego po tygodniowy pobycie w Zakopanem, wróciliśmy do swojego domu, wypoczęci i zrelaksowani.

Wakacje w Polsce są zawsze bardzo dobrą alternatywa. Razem z rodziną uwielbiamy spędzać czas w malowniczych miejscach, które pozwalają nam odpocząć i cieszyć się wspólnymi chwilami. Dzięki komfortowym warunkom noclegowym, również w tym roku mogliśmy cieszyć się wspaniałymi i rodzinnymi wakacjami w przepięknym miejscu.