Zamówienie dużego narożnika

W kwestii mebli byłem wymagający. Nigdy nie decydowałem się na zestawy, które dostępne były w sklepach, bo wolałem wybierać unikalne rozwiązania. Dzięki temu moje mieszkanie wyglądało wyjątkowo i nowocześnie. Kiedy jednak kupiłem dom, to musiałem się bardziej postarać.

Duży narożnik zamówiony od sprawdzonego producenta

narożnik na zamówienie do salonuDo umeblowania miałem w nowym domu więcej pomieszczeń i stało przede mną ogromne wyzwanie. Spokojnie jednak podszedłem do tego tematu, bo miałem sporo czasu na załatwienie wszystkich spraw. Na początek skupiłem się na salonie, który miał być miejscem przyjmowania gości. Chciałem tam ustawić jakiś duży narożnik, ponieważ salon był sporych rozmiarów. Zdecydowałem od razu, że kupię sobie narożnik na zamówienie do salonu od producenta, z którym wielokrotnie współpracowałem. Zawsze wykonywał on dla mnie meble zgodnie z projektami, które mu przedstawiałem. Postanowiłem również tym razem samodzielnie zaprojektować narożnik, który chciałem posiadać w swoim salonie. Miałem odpowiedni program i mogłem dzięki niemu zaprojektować wszystkie meble. Producent, u którego chciałem zamówić narożnik zawsze był pod wrażeniem moich projektów i niektóre z nich nawet wdrożył do produkcji. Z gotowym projektem udałem się do firmy producenta. Narożnik, który chciałem zamówić miał być w kolorze ciemno szarym ze skórzanymi obiciami. Miał być rozkładany i wygodny. Materiały do produkcji wybrał dla mnie producent, bo na tym akurat się nie znałem. Zamówiłem swój wymarzony narożnik.

Narożnik był idealny. Prezentował się dokładnie tak jak chciałem. Koszt wykonania był nieco wyższy niż zakup gotowego narożnika, ale nigdy nie kupowałem mebli, które były dostępne w regularnej sprzedaży. Zamówiłem do tego narożnika jeszcze trzy wygodne fotele.