Zatrudnienie elektryka do podłączania instalacji

Tańcz i ruszaj się w rytmie wiedzy

Zatrudnienie elektryka do podłączania instalacji

W swojej firmie zatrudniałem wielu specjalistów i dzięki temu mogłem świadczyć usługi na wysokim poziomie. Rzecz jasna przez cały czas poszerzałem zakres swoich usług. Znalezienie dobrego fachowca nie było problemem i mogłem dzięki temu oferować więcej niż konkurencja.

Profesjonalne podłączanie instalacji elektrycznych

instalacje elektryczne krakówTrafił mi się klient, który poza standardowym zleceniem poprosił jeszcze o podłączenie instalacji elektrycznej, ale w mojej ekipie nie było fachowca, który potrafił to wykonać profesjonalnie. Wcześniej tych usług nie oferowałem i nie byłem gotów. Potrzebny był mi wykwalifikowany pracownik, który potrafił montować instalacje elektryczne Kraków znałem jak własną kieszeń i wiedziałem dokładnie gdzie szukać doświadczonego elektryka. Planowałem osobie, którą zatrudnię dać wysokie wynagrodzenie, ponieważ montaż instalacji elektrycznej wprowadzę do swoich usług na stałe. Znalazłem elektryka, który był niezawodny i oferował fachowe usługi. Aktualnie szukał zatrudnienia i moja oferta go zainteresowała z uwagi na wysokość zarobków. Wiadomo, taki fachowiec się przecież cenił. Dogadaliśmy się i zaczął u mnie pracę. Dzięki temu klient, który się do mnie zgłosił miał profesjonalnie podłączoną instalację elektryczną i wszystko działało bez zarzutów. Z tych usług zaczęło korzystać coraz więcej klientów i elektryk miał pełne ręce roboty. Interes się kręcił i wszyscy w firmie z tego powodu byli bardzo zadowoleni. Stawiałem na rozwój i to było dla mnie najważniejsze.

Wpadłem pewnego razu na pomysł, żeby zorganizować dla swoich pracowników imprezę integracyjną. Dużo pracowali i taki relaks był mi potrzebny. Wszystko postanowiłem sam zaplanować, ponieważ to miała być niespodzianka. Jestem pewny, że wszystkim się ona spodoba.