Wygraj walkę z trądzikiem!

Trądzik jest zmorą nie tylko nastolatków, ale również dorosłych osób. Jest kompleksem, który negatywnie wpływa na naszą jakość życia i nasze samopoczucie. Dowiedz się, jak z nim walczyć i pokonać raz na zawsze!

Masz kompleksy z powodu trądziku?

leczenie trądziku IPL - szczecinPrzyczyn powstawania trądziku jest wiele, najczęściej jest związany z etapem dojrzewania, ale może powstać również w wyniku stresu, czy nieprawidłowego odżywiania. Krosty na twarzy niewątpliwie stanowią kompleks wielu ludzi. Istnieje jednak wiele sposobów, aby się z nimi uporać raz na zawsze. Trzeba oczywiście zacząć od wizyty u dermatologa. Kiedy to jednak przyniesie niewielki skutek warto zastanowić się nad zabiegami kosmetycznymi. Leczenie trądziku IPL – Szczecin oferuje wiele możliwości swoim klientom. Jest to terapia z wykorzystaniem lasera bromkowego. Najlepiej nadaje się do leczenia krost o średnim nasileniu, chociaż pomaga też zredukować blizny po trądziku. Żeby jednak zabieg był skuteczny i przyniósł zadowalające i długotrwałe efekty należy go powtórzyć około 10 razy. Przy trądziku o słabym nasileniu można zastosować światło IPL, które ma łagodniejsze działanie w porównaniu do lasera. Trzeba oczywiście pamiętać o przeciwwskazaniach do zabiegu, jakimi są: ciąża i karmienie piersią, niektóre choroby skóry, czy leczenie sterydami (należy je zakończyć 6 miesięcy wcześniej). Koszty terapii IPL w Szczecinie wahają się od 100 do 400 złotych za zabieg, w zależności od partii ciała, którą chcemy poddać leczeniu. Jeśli więc wizyty u dermatologa nie przyniosły pożądanych efektów warto zastanowić się nad wizytą w salonie kosmetycznym.

Laseroterapia IPL jest coraz powszechniej stosowana, bezbolesna i niedroga, więc jest jedną z najlepszych opcji, żeby wygrać wojnę z trądzikiem. Odwiedź najbliższy salon kosmetyczny i przekonaj się sam!